מורה נבוכים למוצרי השיער

מה עדיף גלייז או ווקס ? מה בין מסכות לאמפולות ? מתי נשתמש בסרום ומתי בסיליקון?
ולמה להשיער שלנו זקוק לכל אלו ?
על כל זה ועוד בכתבה הבאה…
השיער שעל ראשנו כמו כל תא אחר בגוף צורך ויטמנים,חלבונים,חמצן ומינרלים,המצב של השיער שלנו תלוי בטיב המזון שאנחנו אוכלים,באיזון ההורמונלי,בכמות החמצן המגיעה לראש וברמת הלחץ והמצב האנרגטי שלנו מתבטא בשיער.
בנוסף לזה ,שערות הראש מהיותם חשופים לחוץ ומתוקף מיקומם בקצה הראש סופגים את שינויי האקלים (יובש,חום,קור) וכמו כן סופגים את זיהום האוויר,הכימיקלים ושאר במזיקים.
מוצרי השיער על כל סוגיהם באים לתת מענה הן בהזנה מפנים והן בהגנה מפגעי החוץ על מנת לשמור על שיער הראש מוזן,חיוני ומוגן.

מסכות ואמפולות
תפקיד המסכות העיקרי הינו הזנת השיער :השיער כפי שאמרנו זקוק לחומרי מזון מזוקקים על מנת להיות חי וחיוני, המסכה תפקידה להזין את השיער,המסכה מורכבת מתמציות וחומרים בסיסים,תפקידה להביא את השיער למצב החיוני הטבעי שלו ,לשקם ולאפשר לו לחות . את המסכה מורחים סנטימטר מהקרקפת לאורך השיער ,לאחר חפיפה כשהשיער רטוב. במידה ומשתמשים במסכה אין צורך במרכך .

כיום יש נוסחות רבות למסכות המתאימות לכל סוגי השיער: יש מסכות לשיער יבש, צבוע, דק, עבה, מתולתל וחלק.
באתר שלנו תוכל מצוא מסכות טובות במחיר השווה לכל כיס.

האמפולות לעומת זאת תשמשנה אותנו במקרים חריפים יותר של נשירת שיער. באמפולות חומרים מזינים ,מינרלים ווטימנים שהשיער זקוק לו , האמפולות ממריצות את זרם הדם בקרקפת ומאפשרות מתוך כך הזרמה מואצת של חמצן וחומרים להם השיער זקוק .

הטיפול באמפולות עוזר בהתחדשות ושיקום השיער הפגום והיבש ובהזנת זקיק השיער בנשירת שיער, האמפולות עוזרות לשמור על מצב השיער ולעזור לשיער לחזור למצבו התקין בעודנו מטפלים בסיבה המרכזית שגרמה לנשירת השיער.

סרום וסיליקון
האמפולות והמסכות אחראים על שיקום בסיסי של השיער ,בעוד הסרום עוזר לרענן ,לחדש ולהזין את השערה עצמה ובעיקר להגן עליה ממזג האוויר וזיהום האוויר, הסרום עוטף את השיער כמעין מגן ושומר על עמידותה ,הסרום נותן לשיער לחות ,גמישות ברק וחיוניות ומונע חשמל סטטי בשיער.

את הסרום מורחים על שער יבש ,מכיוון שזהו חומר מרוכז מספיקות כמה טיפות . הסרום מותאם לסוגי שיער שונים : יבש,פגום,צבוע,בהיר,מתולתל,חלק וכו'

סיליקון לעומת זאת מיועד אחר ורק לקצוות השיער ,תפקידו למנוע קצוות מפוצלים ולרכך לעטוף ולהגמיש את הקצוות הפגומים.

מוצרים לעיצוב השיער
בקרב החומרים לעיצוב שיער יש רבים וטובים: מוס,ספריי,קרמים לעיצוב,ג'ל ועוד הפעם אנחנו נתמקד בשני מוצרים לעיצוב שיער : גלייז ווקס.
הגלייז מיועד למתולתלים שביננו, הגלייז הוא חומר מיוחד לעיצוב תלתלים המורכב ממוס ומקרם לחות,כך שמצד אחד הוא משאיר את התלתלים גמישים ורכים ומצד שני נותן בהם נפח שמחזיק את התלתלים מעוצבים, הגלייז מאפשר לך מראה מטופח ומסודר.

את הגלייז מורחים בדר"כ על שיער לח,לאחר המקלחת,המצב היחיד שבו נמרח גלייז בשיער יבש יהיה בשיער דליל.אופן מריחת הגליז הוא מבחוץ פנימה,אפשר לעבור תלתל תלתל או למרוח ואז לכווץ את השיער עם הידים, ולסיום ליייבש עם פן .

ווקס הוא חומר שמתאים לתספורות משוגעות, הוא מורכב משומן צמחי ומחומרים מוצקים, בניגוד לג'ל שלאחר שעצבנו איתו את השיער משאיר מראה רטוב וניתן עוד לעצבו עד אשר הוא מתקבע, הווקס מקבע את השיער במידת חוזק גבוהה ובמהירות ומאפשר מראה שיער טיבעי מסודר בקפידה ,לעיתים השתמש בווקס בעיצוב חלקים מסויימים בשיער,אותם נרצה להדגיש.

אז בקרו אצלינו בדף המוצרים באתר ומצאו את המוצר המתאים בדיוק עבורכם – כזה שנמצא אצל מעצבי השיער – אבל במחיר מדהים!

עכשיו במבצעשמפו ללא מלחים במיוחד מצויין אחרי החלקות!!

נשירת שיער- איך מטפלים בזה?

נשירת שיער בעשורים האחרונים הפכה להיות תופעה נפוצה ,נשירת שיער הן לגברים והן לנשים. אם קרה לך שקמת בבוקר והכרית היתה מלאה בשערות ,או שסירקת את שערך ונראה שנשארו יותר שערות במברשת ובכיור מאשר על הראש ,או בכל מיני פינות בביתך יש כמויות שיער גדולות. יש סיכוי שאת או אתה סובלים מנשירת שיער.

הסיבות לנשירת שיער הן מרובות:אנחנו מבחינים בין נשירת שיער בהתקרחות לבין נשירת שיער מאסיווית ובכמויות גדולות:התקרחות הינה הדללות טיבעית של שיער הראש הנובעת בעיקר מסיבות גנטיות בעוד שנשירת שיער אינטנסיווית יכולה לנבוע מסיבות רבות כמו :מחלות,חוסר בוויטמנים,דיאטיות קיצוניות,נשירה אחרי לידה,תרופות,חוסר איזון הורמונלי ולחץ נפשי גדול. לכן מומלץ ללכת דבר ראשון לרופא ולבדוק את הסיבה העיקרית לנשירת השיער.

ממה השערה שלנו חיה ?
השיערה שעל ראשנו על מנת לחיות ולחיות טוב צריכה כמו כל תא אחר בגוף:חמצן ,נוזלים,חומצות אמיניות המופקות מהמזון ,ויטמנים והורמונים – כל אלו שומרים על צמיחה תקינה,שיער לח,גמיש וחיוני.
כאשר זקיק השערה לא מקבל את החומרים הללו בצורה מספקת ,אנחנו נמצא שיער שבור ופגום ובחלק מהמקרים נשירת שיער מאסיווית.
טיפול בנשירת שיער

אחת הסיבות הנפוצות לנשירת שיער היא חוסר איזון הורמונלי כמו הפסקת המחזור הנשי, גלולת נגד הריון והנפוץ מכולם, נשירה אחרי לידה: בזמן ההריון כמעט ואין נשירת שיער מכיוון ששלב הצמיחה של זקיק השיער מתארך,לאחר הלידה המערכת ההורמונולית מתחילה לחזור למצבה התקין וכפיצוי על תקופת ההריון ,נחזה בנשירת שיער מאסיווית.
בדרך כלל לאחר כמה חודשים באופן טבעי ,ההורמונים מתאזנים בגוף וצמיחת השיער חוזרת לסדרה .
סיבה נפוצה נוספת היא דיאטיות רצח, בהם אנחנו משנים את הרגלי האכילה שלנו באופן דרסטי- דיאטות לא מאוזנות ברכיבי המזון,באבות המזון ,הפסקת אכילה באופן קיצוני,דיאטות המבוססות על תחליפי מזון.

 

השיער שלנו כמו כל תא אחר בגוף בגוף צריך,חלבונים, ויטמנים בעיקר ויטמין B ו C וברזל ,כאשר אנחנו מונעים חומרים אלו מגופנו אנחנו יכולים לגרום לנשירת שיער או לשיער פגום,יבש ונשבר.
סיבה נוספת היא סטרס ולחץ קיצוני : סטרס ולחץ משפיע על התכווצות שרירית של כל איזור הכתפים ,הצוואר והראש, התכווצות השרירים פוגעת בזרימת הדם המגיע לקרקפת ומתוך כך להזנה שהשערה זקוקה לה, בנוסף יש שיחרור מוגבר של הורמונים בזמן לחץ מה שבטווח הארוך משבש את הפעילות ההורמונלית ופוגע בהזנת השערה, גם נראה קשר בין המצב רגשי לבין מעבר זקיק השיער למצב המנוחה שלו הגורם לנשירת שיער.

איזון הורמונלי,איזון תזונתי ושקט נפשי הן הטיפול העיקרי בנשירת שיער. על מנת להאיץ את תהליך הריפוי בגדילת השערה ,לעזור לשיער לחזור להיות במצב תקין כמה שיותר מהר ולשמר את הקיים מומלץ מאד להשתמש באמפולות ושמפו לשיער.
האמפולות והשמפו מכילות:חומרים מזינים ,מינרלים ווטימנים שהשיער זקוק לו ,האמפולות ממריצות את זרם הדם בקרקפת ומאפשרות מתוך כך הזרמה מואצת של חמצן וחומרים להם השיער זקוק .

הטיפול באמפולות עוזר בהתחדשות ושיקום השיער הפגום והיבש ובהזנת זקיק השיער בנשירת שיער, האמפולות עוזרות לשמור על מצב השיער ולעזור לשיער לחזור למצבו התקין בעודנו מטפלים בסיבה המרכזית שגרמה לנשירת השיער.
אמפולות מומלצות:

טרנדים לשיער חורף 2018

הטמפרטורות יורדות, הגשם הראשון כבר ביקר ולנו זה אומר רק דבר אחד: הכיני את שיערך לחורף 2018 ! אז מה הם הטרנדים הכי חמים לעונה הקרה ? הכנו עבורכן רשימה שעזור לכן לעבור את החורף הקרוב בסטייל

מראה טבעי וזורם : שיער המונח בחופשיות ובזרימה ללא התערבות, למראה קליל ונינוח

רטוב ושיקי – מראה שיער מוגבה ורטוב המשוך מכיוון שורשים לכיוון הקצוות

מראה זרחני– שיער צבעוני במראה זרחני, תהיי בטוחה שעם הסטייל צבעוני ונועז הזה אי אפשר יהיה לפספס אותך העונה

גלים מעודנים – גם כאן מונצחת גישת המראה הטבעי ונינוח, למראה מעודן ולא מתאמץ

קארה קצר–  למראה אדג'י  צעיר עם רוח נעורים, קצרי את השיער והשאירי קצוות חד

מראה שבטי– צמות אחידות וצמודות למראה לוחמת שבטית, סטייל מלא עוצמה וקפדנות

קשתות– עיטור שיער שחוזר אלינו בעונה הזו הוא הקשתות לשיער . הקשתות יכולה להיות מחומרים שונים וצבעים שונים, מעוטרת או פשוטה – להשלמת הלוק בצורה הכי אופנתית עם רטרו שיק

פטרייה– הביטלס אף פעם לא יוצאים מהאופנה, ובעונה הזו חוזרת לזירת האופנה גם התסרוקת האגדית – תסרוקת הפטרייה. שיער מעוגל בחיתוך ישר ואחיד זה מה שהולך החורף

גראנג'– לאחר שחווינו עונה נוסטלגית בתחום הביגוד, שנות ה-90 חוזרות גם לעיצוב השיער ובגדול במראה מחווה לסצנת הגראנג' שהצליחה באותן השנים. זה הזמן לצאת מהקווים ולהעיז עם שיער פרוע, מרדני והכי גראנג'י שיש

שביל בצד– אחד הכוכבים הגדולים של העונה הזו הוא השביל בשיער. למראה עכשווי ומלא סטייל, צרי שביל צד דק וישר

קוקו-על כל צורתיו השונות, הקוקו תופס טוויסטים מודרניים ובכל צורה שתבחרי לאסוף ולעטר אותו הוא יעניק לך סטייל של דוגמנית מסלול

סגנון אישי– השנה ה"אני" האמיתי של השיער שלך יוצא החוצה בגאווה. שיער טבעי זה המפתח לסטייל בשנת 2018

 כדי להשיג את מראה השיער המושלם ומלא הסטייל, הזמינו את מוצרי השיער המקצועיים של קרמא שיגיעו אליכם עד הבית

 !!ולחדשות הטובות!!! בכל קנייה מתנה שווה במיוחד 

דפדפו קצת באתר ותמצאו בדיוק את מה שחיפשתם לטיפול השיערפיתרון לשיער דליל- סיבי שיער

שיער דליל הוא לא בעיה אסתטית בלבד. השיער שלנו הוא מקור הגאווה שלנו ומעניק לנו ביטחון. כולנו רוצים שיער מלא, בריא ויפה ומסיבות שונות אנו לא תמיד זוכים לשיער כזה. שיער דליל יכול להיגרם מחסרים תזונתיים כגון חוסר בחלבון, או בוויטמינים . ממתחים ולחצים בחיינו, שינוי קיצוני בהרגלי האכילה שלנו וגם גורמים גנטים שונים

אך אין סיבה להשלים עם הגזרה של שיער דליל והתקרחות. כיום יש פיתרון מהפכני המסדר לכם מראה שיער מלא וטבעי ברגע ובלי מאמץ! תתחילו לשנן את השם- טופיק סיבי שיער
סיבי השיער של טופיק הם למעשה סיבי שיער אורגניים המורכבים מקרטין אורגני הדומה לחלבון ממנו עשויה השיערה. לסיבים חשמל סטטי טבעי המאפשר להם להשלים את החללים הדלילים והקרחות בקרקפת בצורת מראה טבעי ולמשך זמן

!בנוסף, סיבי השיער של טופיק הם בעלי טכנולוגיה ייחודית המאפשרת להם להיות עמידים בפני הזעה ותנאי מזג אוויר משתנים. כך תוכלו ליהנות משינוי אמיתי ולהשיג בעזרת טופיק את השיער המלא והמרשים עליו תמיד חלמתם

   רכשו כבר עכשיו סיבי שיער איך להגן על השיער בקיץ?

קיץ היא העונה ליהנות ולבלות בה- הימים ארוכים יותר, עונת הרחצה מגיעה ובמיוחד במדינה כמו שלנו – החיים עוברים להתנהל בחוץ. אבל חשוב לזכור בין קפיצה לחוף הים ובילוי עם החברים והמשפחה, שהשיער שלך רגיש לקרינת השמש, המליחות מהים וחשוף לנזקי צבע מהכלור שבמי הבריכה, היכול להפוך שיער בלונדיני לירוק אם לא פועלים כמו שצריך.
אבל אל תתני לזה להרוס לך את ההנאה- אנחנו כאן בשביל להגן על השיער שלך.
ריכזנו עבורך את כל הדרכים הטובות ביותר לשמירה על שיער בריא גם בימי הקיץ החמים:
1. מסכה לשיער ושמפו עם סיטוזן– מלחים ידועים כמזיקים לשיער, לכן יש להימנע ככל האפשר מהם. כמובן בקיץ שיער יהיה חשוף יותר למלחים שנמצאים במי הים, לכן חשוב להשתמש במסכת הגנה לשיער ושמפו ללא מלחים, עם רכיב הסיטוזן המשקם את השיערה. חשוב לחפוף מיד לאחר הטבילה במים, על מנת שמלחי הים לא יתייבשו על השיער.

2. אמפולות קראטין – קרני השמש החזקות פוגעות לא רק בשיער אלא גם בקרקפת, לכן חשוב להשתמש באמפולות המכילות קראטין לטיפול אינטנסיבי בשיער ובקרקפת.

3. קרם לחות והזנה עם להגנה מפני קרינת – UV עוזר להגן על שיערך מפני הקרינה האולטרה סגולה ובעל פורמולה המכילה ריכוזים גבוהים של קרטין.

4. סרום לשיער על בסיס שמן פישתן – בכדי למנוע את התייבשות השיערה, השתמשי בסרום על בסיס שמן הפשתן.

5. ספריי וקרם לחות ללא שטיפה – מספקים להגנה יום- יומית לשיער, חשוב להשתמש בקיץ בספריי לא שומני.
מלבד כל אלו, זכרי להרבות בשתייה והעדיפי מקומות מוצלים. זה חשוב לשמירה על שיערך ולא פחות מכך – שמירה על הבריאות שלך. שיהיה לך קיץ נעים!


למה עדיף לקנות מוצרי שיער דרך ספק מקצועי ולא בחנויות פארם?

טיפוח השיער שלנו הוא עניין חשוב מאוד עבורנו .מילדות אנו עוסקות בשיער שלנו- אוספות גומיות צבעוניות, סיכות מיוחדות, קשתות לשיער ואין אחת שלא קרה לה שביקשה מהספר לספר "רק קצוות" והרגישה שחרב עלייה עולמה כי התספורת יצאה קצרה מדי. אנחנו רוצות עבור שיערנו את הטוב ביותר, אך כשזה מגיע לתכשירים ומכשירים לשיער- השפע המוצע לנו יכול להיות מבלבל.

בכל רשת פארם את יכולה למצוא אינספור מוצרי שיער לשימוש ביתי, כשעל האריזה מתנוססת דוגמנית עם שיער מושלם – כאשר ברוב המקרים, השיער שלך לא הולך להראות כך לאחר השימוש במוצר. הסיבות לכך הן כמובן איכות המוצר אך גם סוג השיער וצבעו המקורי.

במקום להיות מתוסכלת שבזבזת את כספך וזמנך על תכשירים שלא סיפקו את התוצאה שרצית, עדיף להשקיע מראש במוצרי שיער  מספק מקצועי היודע להתאים את המוצרים לסוג השיער שלך, להביא אותו לתוצאה מקסימלית לפי הדרישות שלך, לייעץ לך  וכמובן להבטיח לך איכות של מספרה.

מוצרי השיער המקצועיים מכילים פורמולות ורכיבים הבריאים לשיער ומגנים עליו, כדאי שתכירי אותם ותדעי לחפש אותם ברשימת הרכיבים של המוצרים שתרכשי: קרטין– חלבון היוצר את רקמות השיער, מכיל חומצות אמינו ויוצר מבנה שיער צפוף וקשיח. מוצרים ללא מלחים– קיימים סוגי שמפו עם מלחים, אלו הם חומרים כימיים שהוספו לשמפו על מנת לגרום לקצף. עבור מי שסובלים מקשקשים וגרד בקרקפת, מומלץ לקנות מספק מוצרי שיער מקצועי שמפו ללא מלחים.
שמן פשתן– שמן הפשתן התגלה כבעל סגולות רפואיות ומומלץ במיוחד לשיער, מכיל חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.

נקודה חשובה נוספת היא עלות תכשירי השיער, אומנם מוצרי שיער דרך ספר מקצועי יהיו לעיתים יקרים יותר ממוצרי שיער הנמכרים ברשתות הפארם אך כיוון והם מרוכזים יותר ואיכותיים יותר, כמות קטנה מהם עושה את העבודה. כך שלמעשה, ההבדל במחיר אינו גדול אך ההבדל בתוצאה- גדול משמעותית. מרגע שתתחילי להשתמש במוצרים המתאימים לך ומכילים חומרים הטובים לשיערך, תרגישי בהבדל ותוכלי לנופף בגאווה בשיער שלך, שאת כל כך אוהבת. ובצדק!

כל מה שצריך לדעת על החלקת שיער

שיער חלק הוא חלומן של נשים רבות. פיתרון טוב למתולתלות או בעלות שיער גלי הרוצות להיפטר מההשתעבדות למחליק שיער ולחסוך את הזמן הרב המוקדש לסידור ועיצוב השיער הוא החלקת שיער. ישנם מספר סוגים של החלקות שיער וחשוב לפני שאת עושה את הצעד אל עבר השיער המושלם שתדעי את ההבדלים ותדעי לבחור את הטוב ביותר עבורך.

החלקה יפנית– החלקה קבועה לשיער חלק ומראה אחיד. מבוססת על נוסחה כימית שפותחה ביפן. חיסרון – שיער שעבר הבהרה לא מתאים להחלקה יפנית.
החלקה צרפתית– גם היא החלקה קבועה למראה שיער אחיד וחלק, החלקה זו מבוססת על נוסחה כימית שפותחה על ידי חברת הקוסמטיקה לוריאל.חיסרון-  אינה מומלצת לבעלות שיער פגום או שיער שעבר הבהרה.
החלקה אמריקאית– מבוססת על קרטין וחומצות אמינו ולכן מאושרת על ידי משרד הבריאות. למראה שיער חלק וטבעי, מתאימה גם לבעלות שיער פגום או שיער שעבר הבהרה. יתרונות של החלקה אמריקאית הם שהתהליך ללא  עשן והחומר הפעיל לא מכיל פורמלין, שהוא חומר מסוכן.

החלקה ברזילאית– נקראת גם החלקת קרטין, מתאימה גם להחלקת שיער פגום ומובהר. ההחלקה מצפה את השיער הפגום ובכך משקמת אותו. אך חשוב לבדוק האם המקום שעושים בו את ההחלקה הברזילאית עומד בתקן משרד הבריאות לכמות פורמלין מוגבלת, שכן מעל מינון מסויים הפורמלין מסוכן.

חשוב לזכור, השיער החדש שיצמח לא יהיה חלק ולכן גם החלקה קבועה תצטרך בסופו של דבר חידוש לשורשים. לא משנה איזו החלקה תבחרי לעשות, מצאי מעצב שיער מקצועי ומורשה לעבודה זו- המחיר אולי יהיה יקר יותר, אך בעיקר בתהליך מורכב כמו החלקה- האיכות היא שקובעת. עכשיו רק נשאר לך לחשוב מה תעשי עם כל הזמן שיתפנה לך, כשיהיה לך שיער חלק שלא דורש התעסקות.

סוגי צבעי שיער- מה הכי טוב בשבילך?

צבע לשיער יכול להיות החבר הכי טוב שלך: הוא גורם לך להתחדש ולרענן את המראה שלך בלי הרבה מאמץ, משפר לך את ההרגשה ולפעמים גם סתם שם כדי ליצור עניין כשמשעמם לך עם המצב הקיים. אבל כמו כל דבר שנהנים ממנו, את צריכה לדעת אם הוא טוב עבורך ומתאים לך.

כדאי שתכירי את סוגי הצבע לשיער שאינם גורמים לנזק לשיערך, כך תוכלי להמשיך ליהנות משיער בגוונים שונים ועדיין לשמור על בריאות השיער:

שטיפה– הגירסא הידידותית ביותר לצבעי שיער, משום שהיא לא מכילה חמצן או אמוניה ויורדת במהלך הזמן בהדרגה. הצבע אינו קבוע וכך את יכולה לבדוק אם גוון מסויים מחמיא לך, או סתם לעשות שינוי זמני ולא מחייב.

צבע שיער ללא אמוניה– צבע קבוע לשיער (בניגוד לשטיפה) המבוסס על רכיבים טבעיים ולא מכיל אמוניה, שהיא כימיקל היכול לגרום נזק לשיער. כך תוכלי לטפח ולצבוע את שיערך באופן קבוע שישאר על השיער אך לא יגרום לו לנזק.

צבע ללא הבהרה – אם הצבע הטבעי שלך בגוון כהה מאוד, לא כל צבע יתפס על השיער. חשוב לבדוק שהצבע בו תשתמשי הוא צבע לשיער ללא הבהרה, בכדי שתקבלי את התוצאה הרצויה.

עכשיו כשאת יודעת איזה סוגי צבע טובים לשיערך, תוכלי לבחור את הסוג המתאים לך ביותר, לחגוג את השיער שלך והכי חשוב, להרגיש יפה- בכל צבע וכל גוון.