סוגי צבעי שיער- מה הכי טוב בשבילך?

צבע לשיער יכול להיות החבר הכי טוב שלך: הוא גורם לך להתחדש ולרענן את המראה שלך בלי הרבה מאמץ, משפר לך את ההרגשה ולפעמים גם סתם שם כדי ליצור עניין כשמשעמם לך עם המצב הקיים. אבל כמו כל דבר שנהנים ממנו, את צריכה לדעת אם הוא טוב עבורך ומתאים לך.

כדאי שתכירי את סוגי הצבע לשיער שאינם גורמים לנזק לשיערך, כך תוכלי להמשיך ליהנות משיער בגוונים שונים ועדיין לשמור על בריאות השיער:

שטיפה– הגירסא הידידותית ביותר לצבעי שיער, משום שהיא לא מכילה חמצן או אמוניה ויורדת במהלך הזמן בהדרגה. הצבע אינו קבוע וכך את יכולה לבדוק אם גוון מסויים מחמיא לך, או סתם לעשות שינוי זמני ולא מחייב.

צבע שיער ללא אמוניה– צבע קבוע לשיער (בניגוד לשטיפה) המבוסס על רכיבים טבעיים ולא מכיל אמוניה, שהיא כימיקל היכול לגרום נזק לשיער. כך תוכלי לטפח ולצבוע את שיערך באופן קבוע שישאר על השיער אך לא יגרום לו לנזק.

צבע ללא הבהרה – אם הצבע הטבעי שלך בגוון כהה מאוד, לא כל צבע יתפס על השיער. חשוב לבדוק שהצבע בו תשתמשי הוא צבע לשיער ללא הבהרה, בכדי שתקבלי את התוצאה הרצויה.

עכשיו כשאת יודעת איזה סוגי צבע טובים לשיערך, תוכלי לבחור את הסוג המתאים לך ביותר, לחגוג את השיער שלך והכי חשוב, להרגיש יפה- בכל צבע וכל גוון.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *