כל מה שצריך לדעת על החלקת שיער

שיער חלק הוא חלומן של נשים רבות. פיתרון טוב למתולתלות או בעלות שיער גלי הרוצות להיפטר מההשתעבדות למחליק שיער ולחסוך את הזמן הרב המוקדש לסידור ועיצוב השיער הוא החלקת שיער. ישנם מספר סוגים של החלקות שיער וחשוב לפני שאת עושה את הצעד אל עבר השיער המושלם שתדעי את ההבדלים ותדעי לבחור את הטוב ביותר עבורך.

החלקה יפנית– החלקה קבועה לשיער חלק ומראה אחיד. מבוססת על נוסחה כימית שפותחה ביפן. חיסרון – שיער שעבר הבהרה לא מתאים להחלקה יפנית.
החלקה צרפתית– גם היא החלקה קבועה למראה שיער אחיד וחלק, החלקה זו מבוססת על נוסחה כימית שפותחה על ידי חברת הקוסמטיקה לוריאל.חיסרון-  אינה מומלצת לבעלות שיער פגום או שיער שעבר הבהרה.
החלקה אמריקאית– מבוססת על קרטין וחומצות אמינו ולכן מאושרת על ידי משרד הבריאות. למראה שיער חלק וטבעי, מתאימה גם לבעלות שיער פגום או שיער שעבר הבהרה. יתרונות של החלקה אמריקאית הם שהתהליך ללא  עשן והחומר הפעיל לא מכיל פורמלין, שהוא חומר מסוכן.

החלקה ברזילאית– נקראת גם החלקת קרטין, מתאימה גם להחלקת שיער פגום ומובהר. ההחלקה מצפה את השיער הפגום ובכך משקמת אותו. אך חשוב לבדוק האם המקום שעושים בו את ההחלקה הברזילאית עומד בתקן משרד הבריאות לכמות פורמלין מוגבלת, שכן מעל מינון מסויים הפורמלין מסוכן.

חשוב לזכור, השיער החדש שיצמח לא יהיה חלק ולכן גם החלקה קבועה תצטרך בסופו של דבר חידוש לשורשים. לא משנה איזו החלקה תבחרי לעשות, מצאי מעצב שיער מקצועי ומורשה לעבודה זו- המחיר אולי יהיה יקר יותר, אך בעיקר בתהליך מורכב כמו החלקה- האיכות היא שקובעת. עכשיו רק נשאר לך לחשוב מה תעשי עם כל הזמן שיתפנה לך, כשיהיה לך שיער חלק שלא דורש התעסקות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *